Automobilový priemysel

Automobilový priemysel v SR. Oficiálne stránky združenia automobilového priemyslu SR (ZAPSR). Informácie o aktivitách združenia, zoznam členskej základne a odkazy na ich www stránky, štatistiky a publikácie.

http://www.zapsr.sk/

Výhradný dovozca mobilných žeriavov plošín. Predaj vozidiel daewoo avia, tatra, ross, microcar, taz 1500, požiarnych vozidiel. Požičovňa mobilných žeriavov; predaj nd; záručný a pozáručný servis.

http://www.duvoks.sk/

Spoločnosť sa zaoberá výrobou pracovísk pre montáž, lepenie, lakovanie, lisovanie a kontrolu podskupín vyrobených prevažne pre automobilový priemysel.

http://www.derutex.cz/

Predaj a distribúcia prípravkov pre obnovu výkonu motora a mazania: RESTORER engine CLS obnovovač motora, profi produkty nielen pre objektovú hygienu, od čistenia podlahových krytín a rôznych plôch a predmetov až po vybavenie sanitárnych zariadení. Firmam dodávame účinné priemyselné odmasťovacie prostriedky a čističe SIMPLEGREEN, ako i ULTRAZVUKOVÉ čističky. Veľkú pozornosť venujeme ekológii a obnoviteľným zdrojom energie. I preto v ponuke nájdete ekologické čistiace prostriedky, SUBIO užitočné baktérie a enzýmy na likvidáciu organického odpadu v ČOV, protiplesňové prípravky ANSIL, produkty RUBBERMAID a taktiež solárne - fotovoltaické elektrárničky a ostrovné zostavy, ako nezávislé zdroje elektrickej energie pre dom, chatu, firmu či záhradu.

http://www.pbmanagement.sk/

Firma JMF sa zaoberá vývojom a výrobou pohonov s krokovými motormi.

http://www.jmf.cz/

IPDAP je zameraný na poskytovanie informácii a služieb v oblasti subdodávateľov automobilového priemyslu.

http://www.ipdap.sk/

Obchodné zastúpenie nemeckej firmy PTR Messtechnik GmbH v oblasti kontaktných hrotov pre Českú a Slovenskú republiku.

http://www.technikpartner.cz/

Automobilový klaster západné Slovensko.

http://www.autoklaster.sk/

Kvalita podporená mnohými certifikátmi. Výhradné zastúpenie pre SR a ČR. Dodávky do jedného týždňa. Vybavujeme aj špeciálne požiadavky. Chcete spoznať najnovšie trendy v oblasti použitia lán? Kontaktujte nás.

http://drumet.sk/

Naša spoločnosť prevádzkuje veľkoobchod a maloobchod s autorádiami a ostatným auto príslušenstvom. V našom obchode nájdete všetko pre autorádia, multimediálne systémy, systémy car audio, alarmy, mechanické zabezpečenie áut.

http://www.autoradia.cz/

Výroba a predaj samolepiacich pások, fólií, etikiet, výsekov, laminátov a separačných filmov pre priemysel a konverting. Vývoj nových samolepiacich riešení podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov.

http://www.ppiadhesiveproducts.com/

Internetový obchod predávajúci značkové Alu disky a elektróny WSP Italy. Originálny dizajn, špičková kvalita a garancia ceny. Dovoz grátis. Spokojnosť zaručená.

http://www.idisky.sk/

Sprostredkovanie práce do ČR a preprava osôb.

http://www.dutomcar.tym.sk/

Použité náhradné diely z rôznych značiek a typov vozidiel na predaj. Karosárske diely - blatníky, karosérie a kapoty, motory, štartéry, prevodovky, chladiče, čerpadlá, nápravy, poloosi, nárazníky, masky, svetlá, sklá a plasty.

http://www.autovrakovisko.ofirme.sk/