Drevospracujúci priemysel

Drevospracujúca firma na Slovensku, so zameraním na spracovanie piliarskej bukovej guľatiny. Naša činnosť zahŕňa komplexné spracovanie bukovej suroviny na nábytkové polotovary, lepené drevo a iné výrobky z buka.

http://www.beky.sk/

Palivá, palivové drevo, suché podpaľovacie triesky, brikety, pelety, strešné konštrukcie, drevodomy, chatky, imregnácia morenie dreva, stavebné rezivo, palety, štiepka, drevné uhlie, reklama, inzercia.

http://drevo.tym.sk/

Zakázkové stolárstvo sa nachádza vo východočeskom kraji. Výrobu schodísk v menšom merítku sa zaoberá už od roku 1992.

http://www.truhlarstvi-radesov.ic.cz/

Výroba a montáž rôznych druhov zrubových obkladov, najmä fasádne obklady, záklop, eurookná, dvere a schody. Montáže drevodomov a obkladanie objektov zrubovými obkladmi.

http://zruboveobklady.sk/

Rodinná firma stolárstvo Veselý sa zaoberá zákazkovou výrobou, a to hlavne z prírodných materiálov. Špecializujeme sa na interiérové dvere, okná, kuchynské zostavy, exteriérové dvere a obklady schodísk.

http://www.veselytruhlar.cz/

Ing. Janka Jamrišková Protyp - predaj nábytkových kolíkov, paličiek, zasklievacích profilov a parketových líšt.

http://koliky.eu/

Ponúkame rezanie a hranovanie drevotriesky na mieru pre domácich majstrov - drevotrieskové dosky vo viac ako 40 dekoroch a 2 hrúbkach za nízku cenu. Vaša kuchyňa môže už za pár dní úplne zmeniť svoju tvár.

http://www.drevotrieska.com/

Firma Lamino Stolárske potreby pôsobí na trhu od roku 1996. Vďaka bohatým skúsenostiam z oblasti nábytku a vybavenia interiérov môžeme ponúknuť ucelený sortiment nábytkového kovania a doplnkov pre interiér za výhodné ceny.

http://www.stolarskepotreby.sk/

Spracovanie a finálna montáž dreva a vysokoodolných exotických drevín. Výstavba terás, plotov a chodníkov, kladenie podláh, obklady budov so zateplením, obytné domy a chaty a iné výstavby z dreva. Zaručená vysoká kvalita pre vašu spokojnosť.

http://drevobama.webnode.sk/

vyroba a predaj štiepaného palivového dreva.

http://www.heathome.sk/

Krenn - lesné stroje a zariadenia – harvestory, lanovkové vozíky, harvestorové hlavice a lanové systémy. Technika a náhradné diely Konrad Forsttechnik.

http://www.krenn.sk/

Široký predaj dreva, guľatiny listnatej a ihličnatej, reziva a palivového dreva. Kvalitný materiál za najlepšie ceny.

http://www.drevosklad.eu/

Motorové píly pre hobby použitie, ako aj výkonne modelové rady pre profesionálov. Dobrá cena, vysoký výkon a ohľaduplnosť k užívateľovi sú charakteristické pre naše produkty.

http://www.motorova-pila.eu/