Stavebníctvo

Komplexné služby v oblasti požiarnej ochrany, predaj, servis, montáž a kontrola prenosných hasiacich prístrojov a hydrantov, spracovanie dokumentácie ochrany pred požiarom a BOZP, predaj príslušenstva a doplnkov.

http://milanfaltan.szm.com/

Prevažujúcou činnosťou stavebnej firmy Bolda je rezanie a vŕtanie do železobetónu technológiou diamantových kotúčov chladených vodou. Rezanie betónu, vŕtanie do panelov.

http://www.rezanie-betonu.sk/

Jozef Rosinský - vysokokvalitné izolácie, izolácie proti vode a vlhkosti, tepelné izolácie striech, klampiarske a pokrývačské práce, SBS modifikované materiály, on-line predaj materiálu cez internet.

http://hydroizolacie.eu/

Zoznam viac ako 1000 firiem pôsobiacich v oblasti bývania a stavebníctva. Prehľadný on-line banner systém.

http://www.infobyvanie.sk/

Verva s.r.o. - stavebná firma, ktorá realizuje pozemné stavby rôzneho druhu, hlavne domy na kľúč, rekonštrukcie a zatepľovanie.

http://vervasro.sk/

Katalóg firiem, predajcov a výrobcov stavebného materiálu, remeselníckych potrieb a náradia.

http://www.stavbar.eu/

Dodávka a montáž protihlukových stien a protihlukových výplní PMMA XT, PMMA GS, PMMA GSCC. Plný polykarbonát vrátane oceľovej konštrukcie, gumových tesnení a montáže. Dodávka celo hliníkových strešných svetlíkov - výroba z hliníka a CNC vysekávanie.

http://www.cipi.sk/
Top 6x

Strechy od projektu, cez dodávku až po montáž. Celoslovenská pôsobnosť, poradenská činnosť v odbore, nadštandardný servis k strechám a doplnkové služby k strechám.

http://www.strechy.sk/

Kompletná realizácia kopaných studní od zamerania vody po výkop a osadenie skruží.

http://www.kopaniestudni.wbl.sk/
Top 1x

Zodpovedanie otázok v poradni. Výhody zateplovania RD, informácie o dotáciach v programe Zelená úsporám. Formulár pre zadávanie dopytu zateplenia. Registrácia stavebných firiem a ďalšie užitočné informácie.

http://zatepleni.com/

Naša spoločnosť pôsobí na Slovenskom trhu od roku 1992 ako podnikateľský subjekt zaoberajúci sa výrobou zámkovej dlažby a betónových výrobkov. V roku 1997 rozšírila svoju činnosť o pokládku zámkovej dlažby pri školách, obchodných centrách, parkoviskách, administratívnych budovách, okolie rodinných domov a pod.

http://www.pokladkadlazby.eu/
Top 1x

Kompletné služby pre strechy - rekonštrukcie striech, montáž krovov prístreškov altánkov, klampiarske a pokrývačské práce a montovanie strešných okien.

http://www.strechypesta.com/

Strojstav Plus s.r.o. - výroba spádových miešačiek na výrobu malty a betónu, výroba náhradných dielov k betonárkam Strojbet 25 a miešačkám MNB-500, SM/SMA-125, SMB-125, SM-150. Zváračské, sústružnícke a kovoobrábačské práce.

http://www.strojstavplus.sk/
Top 1x

Geometrické plány všetkých druhov, vytýčenie hraníc pozemkov a vytýčenie stavieb. Predrealizačné a porealizačné, polohopisné a výškopisné zameranie pozemkov a stavieb. Právne poradenstvo v oblasti stavebníctva.

http://www.vadreal.sk/
Top 9x

Vytvorenie kremíkovej bariéry. Feb Aquaseal inject-e-course. Ponúkame NAIP hydroizolácie, kryštalické, náterové a mnoho ďalších druhov. Konzervovanie stavieb a oplotení.

http://www.vlhnevamdom.sk/