Sklady

Predaj novej techniky značky KOMATSU a iných, servis manipulačnej techniky, ako v dielňach, tak aj na mieste u zákazníka, predaj náhradných dielov na všetky značky manipulačnej techniky, predaj, paletizačnej techniky nemeckého výrobcu PRAFF, leasing.

http://www.swtechnik.sk/

Basovník František - inžiniersko-dodávateľská, projekčná a montážna organizácia.

http://www.formtrade.cz/

Varia Banská Bystrica spol. s r.o. - prenájom vlastných skladových a kancelárskych priestorov v Banskej Bystrici.

http://www.variabb.sk/

Kredo - Regály s.r.o. - kovové regály a police štandardné a typové a na zákazku a podľa požiadavkov zákazníka na mieru.

http://www.kredo-regaly.cz/

Spoločnosti ponúkajúce skladovacie plochy sa predbiehajú v predvádzaní svojich ponúk, tak ako si vybrať tú najlepšiu? Je potrebné vykonať na internete dobrý research a rozmyslieť si, aké sú očakávania.

http://warehousefinder.cz/

Areál Slatina pronájem komerčních prostor - sklady, kanceláře i venkovní prostory včetně parkování a kompletních služeb. Průmyslová zóna Brno - jih.

http://www.arealslatina.cz/

Kancelárske a skladové priestory v Bratislave za najnižšie ceny. Predaj luxusných bytov, domov a pozemkov v Bratislave a okolí. Viac info na stránke.

http://www.amexpark.sk/

Sme výrobcom a dodávateľom rozsiahleho sortimentu vysoko kvalitných produktov pre prevod hnacej sily značky Challenge na českom, slovenskom a poľskom trhu.

http://www.challengept.sk/

Naša firma je na trhu už viac ako 20 rokov. V súčasnosti sa zaoberáme prevádzkou ubytovacieho zariadenia, prenájmom kancelárskych priestorov, skladovacích hál, voľných plôch a drobnými službami.

http://www.stavivo.sk/

Veľkoobchodný portál eVRECIA umožňuje rýchle a jednoduché objednanie a dodanie výrobkov. Objednať si môžete vrecia odpadové LDPE a HDPE, vrecia polypropylénové, papierové a big bagy.

http://www.evrecia.sk/