Elektrotechnický priemysel

Výroba a predaj ohrievacích telies pre priemysel a domácnosť. Predaj a servis elektrických spotrebičov.

http://www.ld-toptel.sk/

Energetika Ružomberok, spol.s r.o. Komplexné služby v energetike NN, VN,VVN, montáže, dodávky materiálu, meranie, profilaktika, servis, oprava a iné. Poradenstvo v energetike, elektrotechnike, pri osvetlení. Svetelné štúdio - predaj svietidiel, spínacej a istiacej techniky a iné.

http://www.energetika-rk.sk/

Výhradné zastúpenie firmy Minelab. Dovoz a predaj detektorov kovov.

http://www.nox.szm.com/

Telemetria. Návrh, výroba a montáž riadiacich systémov. Výroba firewall zariadení založených na platforme WRAP. Poskytjeme komplexné IT služieby v oblasti softvérových riešení, softvérového i hardvérového vývoja.

http://www.agesoft.sk/

Baron – Ing. Mikuláš Sentivan - projektovanie, odborné prehliadky a skúšky, montáž, servis elektrických, zdvíhacích zariadení a kotlov.

http://www.sentivan.sk/

Elektrorevízie, elektromontáže a inteligentné systémy.

http://www.elftech.sk/

Hobby detektory kovov pre lovcov amatérov aj profesionálov. Popri predaji detektorov kovu sa zaoberáme historicko-vojenskými témami a organizujeme 1. Klub lovcov pokladov.

http://www.lovecpokladu.cz/

Systém Dispečer umožňuje sledovať aktuálnu polohu vašich vozidiel. Poskytuje podrobné údaje o jazdách a zároveň vytvára knihu jázd. Dispečer.sk je určený pre všetky druhy vozidiel.

http://www.dispecer.sk/

Vývoj, výroba a dodávka automatických sanitárnych zariadení na ovládanie vody. Konštrukcie systémov manuálnych liniek a montážnej techniky. Výroba optoelektrických snímačov.

http://www.senzor.sk/

Návrh a realizácia inteligentných elektroinštalácií, riadiacich systémov, domácich kín a individuálnych technických riešení podľa vašich predstáv. Riadiace systémy Domintell, Inels, Crestron, RTI, Avit a ďalšie podľa požiadaviek.

http://www.incontrol.sk/

Moki, s.r.o. - distribúcia elektrosúčiastok ako sú poistky, relé, káblové očká, káble, nohy ku strojom, IBOCO žľaby, zmršťovacie bužirky, odpory a integrované obvody. Výroba rozvádzačov na mieru a tlač etikiet podľa požiadaviek.

http://mokisro.sk/

Bezpečnostné a komunikačné systémy na ochranu a riadenie prevádzky. Kompletné služby v oblasti silno a slaboprúdových rozvodov - návrh, poradenstvo, montáž, servis a revízie.

http://www.elsted.sk/

AA Technika s.r.o. - váš partner pre automatizáciu technológií, programovanie SCADA a PLC, riadenie budov, elektropohony - elektromotory a meniče, VN a NN projekty a elektroinštalácie a elektrozrozvádzače.

http://www.adtechnika.sk/

TT Klávesnice, a.s. – fóliové (membránové a ploché) klávesnice a štítky. Štandardné a zákaznícke klávesnice. Samolepiace, výrobné, prístrojové a designové štítky. Zákazková a sériová výroba. Sietotlač a tampónová tlač - tampoprint.

http://www.ttklavesnice.cz/

Vývoj, výroba, aplikácie a predaj elektroniky. Zdroje VVN pre priemyselné elektrostatické odlučovače. Riadiace systémy a regulované pohony pre divadelnú javiskovú techniku. Výkonové zdroje napätia a prúdu. Priemyselné pohony a zvuková technika.

http://www.sivy.sk/