Technika, Stroje

Top 1x

Dlhoročný slovenský výrobca vážiacich a riadiacich systémov. V našej ponuke nájdete závesné váhy, plošinové váhy, automobilové váhy, prejazdové, mostové, váženie ložnej plochy, pásové váhy, dávkovacie váhy Big-Bag, preťažováky, betonárky a ďalšie.

http://www.inspect.sk/

Potery betónové a liate - anhydrity, polystyrénbetóny, tepelné izolácie, brinkmann estrich boy 260.

http://www.poter.sk/

Zaoberáme sa predajom a prenájmom stavebnej techniky a príslušenstva pre stavbu, dopravu, prepravu a manipuláciu. Hlavným sortimentom sú bádie na betón, paletové vidly, manipulačné kliešte, výklopné a viacúčelové kontejnery.

http://www.profiprace.cz/

Výroba, montáž, predaj, servis, kalibrácie, ciachovanie. Gastro váhy, obchodné, etiketovacie, počítacie, zlatnícke, lekárenské, plošinové, expedičné systémy, mäsiarske, paletové vozíky s váhou, mostové. Návrhy a riešenia váženia, odborné poradenstvo.

http://www.vahy-servis.sk/

JHL-Produkt, s.r.o. - výrobný program je zameraný na všeobecnú strojársku výrobu a výrobu jednoúčelových strojov a zariadení pre strojársky, stavebný a automobilový priemysel. Vyrábame zariadenia pre športovcov, ale aj špeciálnu techniku pre vojenský priemysel.

http://www.jhlprodukt.sk/

Vyrábame kvalitné a spoľahlivé stroje na opracovanie plochého skla s jednoduchou obsluhou.

http://www.sulak.cz/

Predaj spojovacieho materiálu, náradia a nitovacej techniky - trhacie nity, nitovacie matice, náradie na nitovanie.

http://www.rivet.sk/

Základnou činnosťou firmy je nákup a predaj nových a použitých kovoobrábacích a tvárniacich strojov a ich príslušenstvá.

http://www.zetaf.sk/

Náhradné diely na prevodovky ZF a nápravy ZF - ZAHNRAD FABRIK a prevodovky ALLISON, CLARK, VOITH, LINDE, KESSLER, CARRARO - kompletný sortiment originálnych aj neoriginálnych náhradných dielov.

http://www.zf.eu.sk/

Armetal s.r.o. - uzatváracie, spätné, poistné a regulačné ventily, posúvače a guľové kohúty.

http://www.armetal.eu/

Čistiarne odpadových vôd - ČOV, plastové žumpy, vodomerné šachty a odlučovač ropných látok s európskym certifikátom. Doprava po celej SR a ČR. Viac informácií o čističkách odpadových vôd poskytneme telefonicky alebo mailom.

http://www.bednarmontaze.eu/

Spoločnosť je zameraná na výrobu zdvíhacích servisných zariadení určených pre vybavenie opravárenských dielní pre všetky druhy automobilov a autobusov, pre zariadenie servisov, ale aj malých autodielní.

http://www.kvz-jomaz.sk/

Ponúkame služby a poradenstvo v oblasti strojárstva. Zákazníkovi prinášame širokú ponuku komplexných služieb ako sú príprava a vypracovanie technických návrhov, priemyselný dizajn, grafické a kresličské práce, pevnostné výpočty, reverzný inžiniering

http://www.konstrukta-sk.com/

Fotovoltaické elektrárny s dotací Nová zelená úsporám, elektro, voda, topení, plyn

http://www.eltosstav.com/

Spoločnosť M-M Klíma vykonáva návrh, predaj, dodávku, montáž a servis klímy a ďalších výrobkov japonskej spoločnosti DAIKIN.

http://mmklima.sk/