Potraviny, Nápoje, Tabak

Nápojové a predajné automaty, cigaretové automaty, výrobníky sódy, kávovary. Mincové zariadenia, platobné systémy. Suroviny pre automaty a kávovary. Servis.

http://www.vendea.sk/

Dovoz a distribúcia soli (NaCl) a soľných výrobkov v celej SR pre potreby všetkých odvetví hospodárstva.

http://www.solmo.sk/

Výroba a predaj sladu plzenského typu, ktorý sa používa na výrobu svetlého piva.

http://www.sladovna.sk/o-spolocnosti.html

Výrobca cestovín a pečiva pekáreň Kolínek.

http://www.pekarstvikolinek.cz/

Dovoz a predaj špičkových cigár, cigariek, fajok a fajkového tabaku z Európy, USA, Kuby, Dominikánskej republiky, Hondurasu, Nikaraguy či Mexika. Ponuka doplnkov ako humidory, orezávadlá, zapaľovače, fajky a popolníky.

http://www.myami.sk/

SmokePoint Premium je moderné a estetické riešenie fajčiarskej kabíny na pracovisku a verejných miestach. Kabína je technicky založená na čistení vzduchu - filtrácii vzduchu a je výsledkom patentovaných poznatkov a výskumu.

http://www.bezdymu.sk/

Zaoberáme sa dovozom a distribúciou pšeničného, kukuričného a zemiakového škrobu, tiež aj predajom glukózového sirupu a surovín pre pekárov, cukrárov a mäsopriemysel.

http://www.fatraskrob.sk/

Prvotriedne suroviny, kryštáľovo čistá voda a dozrievanie v dubových sudoch zabezpečujú jedinečnú chuť slovenskej whisky.

http://www.nestvillewhisky.sk/

Na našej stránke si môžete vybrať zo širokého sortimentu vinárskych potrieb a zariadení. Ponúkame technológie a zariadenia pre spracovanie hrozna, nádoby na uskladnenie a zrenie vína, fľašovacie zariadenia, prípravky na ošetrenie a stabilizáciu...

http://www.vinotech.sk/

Svetový líder v produkcii on the go kávovarov. Kávovary s plynovým LPG pohonom.

http://www.fracino.sk/