Suroviny, Polotovary

Spoločnosť VUM, a.s. má vo svojom portfóliu uhlíkové materiály - anódové hmoty, elektródové hmoty, ubíjacie hmoty, kalcinované materiály, nauhličovadlá.

http://www.carbon-vum.sk/

Spoločnosť okrem výroby, skladovania, distribúcie a veľkoobchodného predaja výrobkov z ropy disponuje najväčšou maloobchodnou sieťou v rámci Slovenskej republiky, zameranou na predaj motorových palív a mazív a na poskytovanie širokej škály služieb motoristom.

http://www.slovnaft.sk/

ALAS s.r.o. - produkcia predovšetkým stavebným spoločnostiam a individuálnym stavebníkom.

http://www.alas.sk/

Veľkoobchod hydinovými a mraziarenskými výrobkami.

http://www.citus-mrazirny.cz/

Malmex s.r.o. - lisovanie drobných plastových výliskov na malých lisoch Rambaldi. Používané materiály PP, PE, POM, PS, ABS, SAN, PVC, PC, PA vo všetkých farebných odtieňoch.

http://www.malmex.sk/

Výroba a preprava betónu. Poradenské služby.

http://www.tolybetony.sk/

Spoločnosť Renol s.r.o. sa špecializuje výhradne na kašírovanie, teda laminovanie plastových, hliníkových a oceľových profilov.

http://www.renol.cz/

Poradenstvo, konštrukcia, projektovanie, priemyselná automatizácia, dodávka technologických zariadení, výroba priemyselných váh, repase a opravy váh, kalibrácia a servis váh.

http://www.dites.cz/

Katalóg výrobcov plastových výliskov, distribútorov plastových tovarov a polotovarov, dodávateľov strojov, zariadení a materiálov pre odvetvie plastov.

http://www.plasticportal.eu/

Ochodná činnosť v oblasti pružných priemyselných spojok.Hlavné komodity sú: Axiálne čapové spojky BKN, Pružné obručové spojky Periflex,Stromag, Pružné zubové spojky TITEK, Pružné pružinové spojký VPS. Ponúkame aj kovoobrábaciu činnosť.

http://www.lufax.sk/

Nerez, nerezové zábradlia, nerezové polotovary.

http://nerez.org/

Šrotári.sk je online služba pre predaj a výkup kovového šrotu. Na Slovenskom internete nemá obdobu, je unikátna. Využijete ju, ak chcete výhodne, rýchlo a ľahko predať kovový šrot, ktorý vám doma zavadzia.

http://srotari.sk/

KNT Metal serves aluminium extrusions, aluminium casting, aluminium composite, aluminium balustrade, aluminium handrail, aluminium profile, aluminium parts, aluminium welding, brushed aluminium, composite panel.

http://kntmetal.com/

Ponúkame na predaj polykarbonátové materiály, polykarbonátove dosky, polykarbonátové platne, montáž, delenie a dovoz materiálu v meste Žilina

http://www.polykarbonatyzilina.sk/