Drogéria, Chémia

Dodávka čistiacich prostriedkov a upratovanie.

http://www.cleaneco.sk/

Kroxx Inc. je dodávateľom sekundových lepidiel pre domácnosti, kancelárie, priemysel a kozmetické salóny. Široký sortiment lepidiel. Lepidlá, sekundové lepidlá, lepidlá na nechty, porcelán, tkaniny a iné.

http://www.kroxx.sk/

Parfémy skoro každej značky, autentické parfémy so svtetoznámimi značkami. Možnosť spolupráce.

http://www.lacneparfemy.websnadno.cz/

Masážne gély s bylinkami.

http://www.dynamic-gely.eu/

Náš internetový obchod 1Obchodak.cz Vám ponúka fotografické a video potreby: fotoaparáty, objektívy, foto filtre, statívy, foto brašne, videokamery, detský tovar, detské sedačky a kočiare. Predávame od výrobcov: B+W, Canon, Hoya, Kenko, Nikon.

http://www.1obchodak.cz/

Kompletné vybavenie pre pestovanie rastlín nielen pod umelým osvetlením. Záhradnícke potreby pre pestovanie.

http://pestovani.cz/

Internetový obchod predávajúci tesnenia, lepidlá, tmely, silikóny a ďalšie špecializované produkty Loctite. Dodáváme na Slovensko.

http://www.loctite.as/

Parfémy pre všetkých.

http://www.vone.sk/

Predaj elektromopedov a ekologických výrobkov - šperkov Swarovski, bižutérie, kozmetiky, autokozmetiky, pracích práškov, doplnkového tovaru pre domácnosť a výživových doplnkov.

http://www.klikshop.eu/
Top 1x

Predaj a distribúcia špeciálnych čistiacich prostriedkov. Priemyslová chémia, odmasťovače, rozpúšťadlá, čističe odpadov a kovov, mazivá, odstraňovače grafitov a aerosoly. Ponúkame prípravky do technológií, priemyslu, servisov a tiež pre cattering.

http://www.faren-praha.cz/
Top 1x

Veľkoobchod a maloobchod ponúkajúci lepidlá, tesnenia, mazivá, hygienu, upevňovacia a kotviacu techniku, profesionálna čistiaca chémiu a ochranné prvky.

http://www.lenax.sk/

E-shop s detským eko tovarom ako látkové, bambusové, konopné, alebo vlnené plienky, detské nosiče Boba a Ergo, eko kozmetika, detské oblečenie a eko výrobky pre domácnosť.

http://klingacik.sk/

Obchod s parfumériou a dekoratívnou kozmetikou.

http://refano.wbl.sk/

Sme moderný kozmetický salón a kaderníctvo s tímom profesionálov, ktorí sa postarajú o vašu krásu, pohodlie a dobrý pocit. Vaše telo, pleť, vlasy aj ruky si zaslúži pravidelnú, individuálný, citlivú a primeranú starostlivosť.

http://www.beautyshape.cz/

Distribúcia čistiacej a dezinfekčnej chémie pre strojársky, automobilový, potravinársky priemysel od renomovaného slovenského chemického koncernu Forchem.

http://www.forchem.sk/