Inštalačný tovar

PTFE produkty, výstelkované ventily a klapky, potrubia. PFA, FEP, MFA, výstelky, kompenzátory, guľové ventily, tesnenia, teflon, hadice s nerezovým opletom. Výroba a montáž plastových okien Salamander.

http://www.symtech.sk/

Predaj železiarskeho tovaru, reťaze, karabíny, háčiky, svorky, laná a lanká. Predaj pracovného oblečenia a ochranných prostriedkov.

http://www.kova-tex.sk/

Internetový obchod ponúkajúci centrálne vysávače a materiál na realizáciu centrálneho vysávania. Montážny materiál a príslušenstvo - sady, trubice, hadice, vešiaky, teleskopické trubice a turboklepače.

http://www.centralnevysavace.sk/

Veľkoobchod ponúkajúci priemyslové hadice, spony, spojky, membránové plátno, priemyslové podlahoviny, dielektrický koberec, dopravníkové pásy a butylplast.

http://www.gumex.cz/

Obchodná, servisná a montážna činnosť v oblasti priemyselných čerpadiel, miešadiel, armatúr a techniky na zváranie plastov.

http://www.verder.sk/

Veľkoobchod a maloobchod s elektroinštalačným materiálom.

http://www.elektromat.sk/

Firma sa zaoberá dodávkou a montážou ústredného a podlahového vykurovania, repasiou a predajom priemyselných armatúr, vodoinštaláciou, plynoinštaláciou, otryskávaním a zváraním, predajom a montážou slnečných kolektorov.

http://www.ktnservis-jm.sk/

Jednotka na trhu výrobkov a systémov pre pracovné prostredie - odsávanie prachu, dymu a výfukových splodín. V ponuke sú aj hadicové a káblové navijáky, tienenie pracoviska a ochranné prostriedky.

http://www.nedermanslovakia.sk/

Dodávame priemyslové armatúry, elektromagnetické guľové ventily a klapky, fitinky, redukcie, rýchlospojky, redukčné ventily, spätné klapky, hadice a hadicové spoje, pneu-príslušenstvo a poisťovacie armatúry MaR, Orbinox, Star line, Vamein, Jouka, A+R a Ebro.

http://www.najsel.cz/

Euroheat SK, s.r.o. - podlahové vykurovanie a AirConomy - multifunkčný systém pre vykurovanie, vetranie a chladenie. Eur-O-Press inštalačný systém pre kúrenie i sanitu. Nádrže na vykurovacie oleje a na dažďovú vodu.

http://www.euroheat.sk/

Hauser armatury s.r.o. - predávame priemyselné armatúry a zabezpečujeme ich záručný a pozáručný servis, generálne opravy a skúšky. Poskytujeme poradenskú službu pred vykonaním odstávky a generálnej opravy, nastavenie redukčných a poistných ventilov.

http://www.hauserarmatury.cz/

Montáž a servis slnečných kolektorov a tepelných čerpadiel.

http://www.skurla.euweb.cz/index.html

Firma RMdoor ponúka predaj vchodových a interiérových dverí, kovaní a kľučiek. Určite si vyberiete z veľkej ponuky.

http://www.rmdoor.sk/

Dekoro s.r.o. - predávame, vyrábame a servisujeme priemyslové hadice, hydraulické hadice a záhradné hadice vrátane 24 hodinového servisu.

http://www.dekoro.cz/

Spoločnosť Silpro s.r.o. vyrába a predáva silikónové tesnenie okien a dverí, vyvýja silikónové profily na zakázku a zaoberá sa hydroizoláciou striech.

http://www.silpro.sk/