Inštalačný tovar

SYMtech s.r.o.

PTFE produkty, výstelkované ventily a klapky, potrubia. PFA, FEP, MFA, výstelky, kompenzátory, guľové ventily, tesnenia, teflon, hadice s nerezovým opletom. Výroba a montáž plastových okien Salamander.

http://www.symtech.sk/

Kova-tex - Ľubor Kováč

Predaj železiarskeho tovaru, reťaze, karabíny, háčiky, svorky, laná a lanká. Predaj pracovného oblečenia a ochranných prostriedkov.

http://www.kova-tex.sk/

Centrálne vysávače.sk - predaj centrálnych vysávačov

Internetový obchod ponúkajúci centrálne vysávače a materiál na realizáciu centrálneho vysávania. Montážny materiál a príslušenstvo - sady, trubice, hadice, vešiaky, teleskopické trubice a turboklepače.

http://www.centralnevysavace.sk/

Gumex.cz - hadice

Veľkoobchod ponúkajúci priemyslové hadice, spony, spojky, membránové plátno, priemyslové podlahoviny, dielektrický koberec, dopravníkové pásy a butylplast.

http://www.gumex.cz/

Verder Slovakia s.r.o. - priemyselné čerpadlá, miešadlá, armatúry

Obchodná, servisná a montážna činnosť v oblasti priemyselných čerpadiel, miešadiel, armatúr a techniky na zváranie plastov.

http://www.verder.sk/

Elektromat.sk - elektroinštalačný materiál

Veľkoobchod a maloobchod s elektroinštalačným materiálom.

http://www.elektromat.sk/

JM KTN servis-jm.sk - dodávka a montáž vykurovania

Firma sa zaoberá dodávkou a montážou ústredného a podlahového vykurovania, repasiou a predajom priemyselných armatúr, vodoinštaláciou, plynoinštaláciou, otryskávaním a zváraním, predajom a montážou slnečných kolektorov.

http://www.ktnservis-jm.sk/

Nederman Slovakia.sk - odsávanie dymu

Jednotka na trhu výrobkov a systémov pre pracovné prostredie - odsávanie prachu, dymu a výfukových splodín. V ponuke sú aj hadicové a káblové navijáky, tienenie pracoviska a ochranné prostriedky.

http://www.nedermanslovakia.sk/

Najsel.cz - armatúry a vzduchotechnika

Dodávame priemyslové armatúry, elektromagnetické guľové ventily a klapky, fitinky, redukcie, rýchlospojky, redukčné ventily, spätné klapky, hadice a hadicové spoje, pneu-príslušenstvo a poisťovacie armatúry MaR, Orbinox, Star line, Vamein, Jouka, A+R a Ebro.

http://www.najsel.cz/

Euroheat.sk - zastúpenie firmy SCHÜTZ pre SR

Euroheat SK, s.r.o. - podlahové vykurovanie a AirConomy - multifunkčný systém pre vykurovanie, vetranie a chladenie. Eur-O-Press inštalačný systém pre kúrenie i sanitu. Nádrže na vykurovacie oleje a na dažďovú vodu.

http://www.euroheat.sk/