Umelecké remeslá

Originálne ručne tkané koberce, keramika a iné doplnky.

http://ludoveremesla.sk/

Umenie starých majstrov pre vašu propagáciu. Repliky historického cínu.

http://www.cinarstvi.cz/

Smaltovňa Mišík s. r. o. sa zaoberá smaltárskou výrobou rôznych grafík, erbov,.

http://www.smaltovna.sk/

Ikonopisecká dielňa realizuje ikonostasy do interiérov chrámov, maľbu na stenu - al secco, ako aj písanie samostatných ikon, vhodných ako hodnotný dar k významným príležitostiam.

http://www.ikona.sk/

Maľované šatky, šály a kravaty rôznej veľkosti a farebného prevedenia. Okrem toho sa v mojej ponuke nachádzajú aj obrázky pre potešenie očí a srdca, puzdrá na okuliare a mobilné telefóny.

http://www.viohodvab.eu/

Výroba a predaj sviečok.

http://www.svieckar.sk/

Ponúkame produkty ľudovej tvorby, slovenské suveníry. e-shop výrobkov ľudových majstrov: valašky, črpáky, píšťaly, fujary, drevené riady, dlabané korytká, zvonce, biče. Sme otvorený spolupráci s remeselnými majstrami.

http://folk-art.eu/

Robíme karikatury z fotky za zaujímavé ceny. Pobav sa s priateľmi a podaruj karikatúru ešte dnes.Karikatury z fotky si môžete zaobstarať aj tu.

http://karikatury-z-fotky.marketbloom.net/

Zaoberáme sa ľudovo – remeselnou výrobou. Vyrábame plechové zvonce rôznych velkostí a rozličných kovaných výrobkov. Touto činnosťou nadväzujem na tradície zvonkárstva a kováčstva v Zázrivej a jej okolí.

http://www.zvonce.estranky.sk/

Nazrite do sveta luxusných obrazov od Salvadora Daliho, Andre Deraina, Damiena Hirsta a mnohých ďalších. Tieto obrazy sú zároveň na predaj. Tiež ponúkame výber diel Slovenských začínajúcich umelcov.

http://luxury-art.sk/

Pieskovanie, dekorovanie skla a keramiky. Potlač textilu. Reklama zo samolepiacej fólie. Materiálne zabezpečenie konferencií, sympózií a pod. Návrhy a realizácie úprav exteriérov a interiérov. Odznaky (buttony) a magnetky. Výroba tlačovín. Reklamné tabule.

http://www.kosma.sk/

E-shop s výberom štýlových dizajnových kúskov pre radosť. V jedinom e-shope ktorý vás poteší tým čo predáva a ako to predáva. Doprava zadarmo. Vždy a bez výnimky.

http://www.coolberry.sk/

hojdacky.eu, ktorá vznikla ako prezentácia prác a výrobkov podľa určitých kritérií, želaní a predstáv zákazníka v prvých troch verziach webu, na doméne hojdacky.com

http://hojdacky.eu/

Firma Vilímek vyrábí kachlová kamna, kamna a krby na míru. Ruční výroba kachlí, jejich malba, zlacení a glazování. Moderní technologie spalování spojena s řemeslnou zručností. Repliky a rekonstrukce historických kamen.

http://www.vilimek.cz/

Květiny dárky dekorace online květinářství praha. Netradiční kytice rozvoz květin, donášková služba v Praze.

http://www.pidikyticky.cz/