Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je piatok, 17. október 2014, Hedviga, zajtra Lukáš

Surf.sk    Priemysel, Výroba    Stavebníctvo    Stavebné firmy    Klampiari, Zámočníci    Vizitka: 081-326

MK Klampiarstvo

www.klampiarstvo.info

Sme malá a mladá firma ktorá pôsobí na trhu od roku 2004. Firma sa zaoberá stavebným klampiarstvom, pokrývačskými prácami v Bratislave a okolí. Špecializujeme sa na pokrývanie a rekonštrukcie striech rodinných domov, bytových domov a administratívnych objektov. Veľmi radi vám pomôžeme zorientovať sa medzi veľkým množstvom stavebných materialov a vybrať správnu krytinu, izoláciu či okapový systém pre vás najvhodnejší. Svoju prácu robíme kvalitne, čoho dôkazom je množstvo našich spokojných zákazníkov. Veríme a dúfame, že vám poradíme a budete s našou prácou spokojní aj vy.

kategórie: Klampiari, Zámočníci, Výškové práce, Strechy, Strešné krytiny
tagy: klampiarstvo
0 Topuj

Predbehnite konkurenciu v kategórii,
v ktorej sa odkaz nachádza.

Daj svoj hlas tomuto webu!
Najlepší si zaslúžia byť navrchu!

Klampiarstvo.eu - stavebné klampiarstvo

Firma sa zaoberá stavebným klampiarstvom a klampiarskymi konštrukciami. Montujeme odvodňovacie systémy pre vašu strechu.

http://www.klampiarstvo.eu
M STAV, s.r.o.

Spoločnosť M stav, s.r.o. je stavebná spoločnosť, ktorá sa okrem výstavby rodinných domov na kľúč, bytových domov, administratívnych priestorov, či rekonštrukcií stavieb tiež zaoberá suchou stavebnou výstavbou a zateplením budov.

http://www.mstav.sk
Ró-Klamp.sk - klampiarstvo Ró-Klamp

Firma Ró-Klamp sa zaoberá výrobou a montážou klasických a atypických klampiarskych prvkov plechových krytín Al, Cu, Pz, pozink farebný, hliník farebný a titán zinok. Rekonštrukcia striech rodinných domov, aj práce na novostavbách.

http://www.ro-klamp.sk
Mirosi s.r.o.

Sme súkromná firma, ktorá vznikla v roku 2001. Našou hlavnou činnosťou je prevažne výstavba rodinných domov v štádiách hrubá stavba, holodom, dom na kľúč, ďalej rekonštrukcie rodinných domov, bytov, bytového jadra, zatepľovanie rodinných domov a ďalšie stavebné práce. Rokmi budované pevné základy firmy viedli v roku 2012 k pretransformovaniu na spoločnosť MIROSI s. r. o. Je pre nás samozrejmosťou realizovať diela v kvalite zodpovedajúcej predstavám investora a spĺňajúce požiadavky príslušných noriem. Aj Vy máte možnosť využiť naše služby a stať sa našimi spokojnými zákazníkmi.

http://www.mirosi.sk
Stavebné práce Banská Bystrica

Stavebná firma Mecon sa zaoberá komplexnou stavebnou činnosťou so zameraním na výstavbu rodinných domov na kľúč a stavebné práce v Banskej Bystrici a okolí.

https://www.stavbanakluc.sk

Odporučte www.klampiarstvo.info známemu

Ak sa vám táto stránka páči a chcete, aby sa o nej dozvedelo aj vaše okolie, vyplňte tento formulár a odošlite.

Odporučenie známemu
*
*
*
*

Nechajte užívateľov hodnotiť stránku www.klampiarstvo.info

Aby bolo návštevníkom umožnené hodnotenie aj cez vašu stránku, je do jej HTML kódu potrebné vložiť časť kódu, ktorá toto hodnotenie sprístupní. Čím väčší počet ľudí vašu stránku podporí, tým vyššie sa vo svojej kategórii posunie. To iste platí aj pri vyhľadávaní. A čím je odkaz vyššie, tým väčší počet návštevníkov si na ňu klikne.

Zvoľte ikonku a vybraný kód vložte do vašej stránky

Ikona 60 x 74

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 88 x 31

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 140 x 16

Vzor ikony

Ikona 140 x 16

Úprava vizitky www.klampiarstvo.info

Po vyplnení tohto formulára vám budeme môcť upraviť informácie zadané pri registrácii odkazu. Zmenené môžu byť všetky údaje, tj. URL, názov stránky, popis stránky, doplnenie kľúčových slov, pridanie alebo zmena kategórie atď.

Úprava vizitky
*
*
*