Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je štvrtok, 20. november 2014, Félix, zajtra Elvíra

Surf.sk Priemysel, Výroba Sklady

Sklady

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Sklady.

Nájdených: 23 stránok pre Sklady

1 2 3

Swtechnik.sk - Komatsu, manipulačná technika, predaj, servis

Swtechnik.sk - Komatsu, manipulačná technika, predaj, servis

Predaj novej techniky značky KOMATSU a iných, servis manipulačnej techniky, ako v dielňach, tak aj na mieste u zákazníka, predaj náhradných dielov na všetky značky manipulačnej techniky, predaj, paletizačnej techniky nemeckého výrobcu PRAFF, leasing.

www.swtechnik.sk

Stavivo - ubytovanie a prenájom

Stavivo - ubytovanie a prenájom

Naša firma je na trhu už viac ako 20 rokov. V súčasnosti sa zaoberáme prevádzkou ubytovacieho zariadenia, prenájmom kancelárskych priestorov, skladovacích hál, voľných plôch a drobnými službami.

www.stavivo.sk

Warehousefinder.cz - sklady

Warehousefinder.cz - sklady

Spoločnosti ponúkajúce skladovacie plochy sa predbiehajú v predvádzaní svojich ponúk, tak ako si vybrať tú najlepšiu? Je potrebné vykonať na internete dobrý research a rozmyslieť si, aké sú očakávania.

warehousefinder.cz

Iliaš centrum služieb Prievidza

Iliaš centrum služieb Prievidza

Sídlo firmy sa nachádza v novovybudovaných priestoroch v Prievidzi, kde sa nachádzajú: Kontrola originality Autobazár Colný úrad Parkovacie priestory pre kamióny Autoservis Menšie obchodné prevádzky. V rámci rozvinutia nášho obchodného poľa sa teším

www.ilias.sk

Portál eVRECIA

Portál eVRECIA

Veľkoobchodný portál eVRECIA umožňuje rýchle a jednoduché objednanie a dodanie výrobkov. Objednať si môžete vrecia odpadové LDPE a HDPE, vrecia polypropylénové, papierové a big bagy.

www.evrecia.sk

Skladovanie a preskladňovanie tovaru v Žiline

Skladovanie a preskladňovanie tovaru v Žiline

Zabezpečujeme preskladnovanie tovaru, krátkodobé a dlhodobé uskladňovanie tovaru vo vlastných skladových priestoroch o rozlohe 1500m2. Samozrejmosťou je vlastná manipulačná technika,skladová evidencia, distribúcia ku konečnému klientovi, prekládka.

www.rentalproject.sk

Kompress Medical, s.r.o. -  predaj zdravotníckych pomôcok

Kompress Medical, s.r.o. - predaj zdravotníckych pomôcok

Predaj zdravotníckych pomôcok a pomôcok pre invalidov formou internetového obchodu. Distribúcia zdravotníckych pomôcok do zdravotníckych zariadení - ambulancií, nemocníc, polikliník, sanatórií a pod.. Prenájom voľnej kapacity - nebytové priestory na prenájom v meste Rajec.

www.e-shop.kompress.sk

Mojsklad.sk

Mojsklad.sk

Ponúkame na prenájom čisté, suché, vykurované, bezpečné skladové, obchodné, veľkoobchodné priestory vhodné aj na sklad potravín v Bratislave na Starej Vajnorskej ul. pre právnické aj fyzické osoby už od 1,5m3 až do 2400m2. /Showroom + sklad / Možnosť dispozičných úprav podľa požiadaviek zákazníka. Náš areál funguje ako veľkoobchodné centrum 12 rokov s výhodami hlavného mesta a s vynikajúcou dostupnosťou 1 km z diaľnice v smere od Senca a dobrá dostupnosť do centra. Areál je strážený, non-stop prístupný 24hod. 7dní v týždni a 365 dní v roku. Parkovanie priamo pri priestoroch, väčšie priestory majú samostatnú kanceláriu, soc.zar. vysoko rýchlostný opticky internet vo všetkých priestoroch.

www.mojsklad.sk

Challenge PT (Czech) s.r.o.

Challenge PT (Czech) s.r.o.

Sme výrobcom a dodávateľom rozsiahleho sortimentu vysoko kvalitných produktov pre prevod hnacej sily značky Challenge na českom, slovenskom a poľskom trhu.

www.challengept.sk

Prenájom kancelárskych priestorov Bratislava

Prenájom kancelárskych priestorov Bratislava

Kancelárske a skladové priestory v Bratislave za najnižšie ceny. Predaj luxusných bytov, domov a pozemkov v Bratislave a okolí. Viac info na stránke.

www.amexpark.sk