Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je piatok, 17. október 2014, Hedviga, zajtra Lukáš

Surf.sk Priemysel, Výroba Potraviny, Nápoje, Tabak Obchody s potravinami

Obchody s potravinami

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Obchody s potravinami.

Nájdených: 19 stránok pre Obchody s potravinami

1 2

Delimarket.sk - online supermarket pre Bratislavu TOP: 1x

Delimarket.sk - online supermarket pre Bratislavu

Dovezieme vám potraviny priamo do domu.

www.delimarket.sk

Včelia farma MEDÁREŇ

Včelia farma MEDÁREŇ

Sme rodinná včelia farma. Na predaj ponúkame formou predaja z dvora rôzne druhy medu – kvetový med, agátový med, slnečnicový med, lipový med, pastovaný med a tiež med s domácimi vlašskými orechmi.

www.medaren.sk

Sokol Expres

Sokol Expres

Nestrácajte každý deň čas nakupovaním. Nakúpte pohodlne z domu a nechajte si potraviny doniesť domov, alebo do práce.

www.sokolexpres.sk

svet chutí, biopotraviny a delikatesy

svet chutí, biopotraviny a delikatesy

Našim hlavným cieľom je spokojnosť našich zákazníkov. Preto neustále prispôsobujeme náš sortiment Vašim požiadavkám a prianiam. Sortiment u nás nájdete prehľadne usporiadaný podľa príslušnosti ku kategóriám produktov a taktiež vo vzťahu k dietnym režimom alebo cielenej výžive. Venujeme sa paleo diete, raw strave, redukčným a okrášľovacím dietám, výžive pri fitnes a posilňovaní, orgánovým a potravinovým dietám. Nezabúdame ani na gurmánov, ktorým ponúkame delikatesy, ktoré sú pre jednotlivé krajiny a regióny sveta charakteristické. Chceme aby naši zákazníci mali vďaka nám možnosť, z pohodlia svojho domova, okúsiť "ako chutí svet". Ponúkaný sortiment sme vyberali so zreteľom na predaj produktov pochádzajúcich z ekologickej výroby, avšak naším prvoradým cieľom bolo ponúknuť rozmanitosť produktov z jednotlivých regiónov sveta. V súčasnosti nájdete v našej predajni a na eshope produkty z Indie, Ázie, Balkánu, Francúzska, Mexika, Orientu, Malty, Talianska, Grécka. V priebehu roka plánujeme do sortimentu zaradiť produkty zo Škandinávie a Ruska. Ako domáca firma dávame prednosť aj malým výrobcom či spracovateľom zo Slovenska a Čiech, preto u nás nájdete aj domáce medy, medoviny, džemy, šťavy, ručne vyrábanú čokoládu, kávu, čaje, korenia a najmä tradičné slovenské mliečne produkty z miestnej farmy a zdravý kváskový chlieb. Radi Vám zodpovieme na všetky Vaše otázky, prípadne dáme odporúčania, a to priamo u nás v kamennej predajni alebo na našom emailovom kontakte info@svetchuti.eu.

www.svetchuti.eu

Vitalife Shop - chute a vône zdravia

Vitalife Shop - chute a vône zdravia

Vitalife Shop - obchod plný zdravia. Siahnite po zdravých cukroch a sirupoch z prírody, kokosových produktoch a výber múky zo semien. Ponúkame konopný, mandľový, tekvicový a ďalšie druhy olejov, alebo populárnu himalájsku soľ.

vitalifeshop.sk

Tradichuť.sk

Tradichuť.sk

Naša myšlienka založenia nášho farmárskeho obchodíku vznikla hlavne, preto aby sme podporili malých a stredných farmárov a naopak, aby sme Vám priniesli dobroty, ktoré sú z našej zeme, pestované v našich podmienkach, chutné a zdravé.

www.tradichut.sk

BioSvet - potraviny ako liek

BioSvet - potraviny ako liek

Zdravá výživa a biopotraviny. Bezlekové, bezlaktózové, diabetické, paleo, raw produkty. Prírodná kozmetika, eko drogéria, výživové doplnky

www.biosvet.info

DOPO.SK - Donáška potravín v Košiciach

DOPO.SK - Donáška potravín v Košiciach

Už žiadne ďalšie fronty v supermarketoch, žiadne míňanie nad stanovenú hranicu, žiadne nosenie ťažkých nákupov. Nakúpime za Vás a nákup Vám donesieme domov.

dopo.sk

Výhodné ceny

Výhodné ceny

Na stránce naleznete akční ceny hypermarketů a supermarketů Albert Supermarket, Albert Hypermarket, Lidl, Spar, Interspar, Penny Market, Norma, Žabka, Billa, Coop. Akční letáky hypermarketů a supermarketů Albert.

www.skrblim.cz

Textilné káble, Jablkový koncentrát, Obilie, Pšenica, Kukurica

Textilné káble, Jablkový koncentrát, Obilie, Pšenica, Kukurica

Naša spoločnosť je typickou obchodnou spoločnosťou, zaoberajúcou sa obchodovaním s obilím a s jablkovým koncentrátom, textilnými káblami, predlžovačkami, kukuricou, pšenicou, obilím, hrozienkami, pistáciami a čokoládou v tvare kameňov.

www.balmatrade.sk