Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je štvrtok, 18. september 2014, Eugénia, zajtra Konštantín

Surf.sk Priemysel, Výroba Automobilový priemysel

Automobilový priemysel

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Automobilový priemysel.

Nájdených: 36 stránok pre Automobilový priemysel

<< predošlá 1 2 3 4

Rob&PLC, s.r.o.

Rob&PLC, s.r.o.

Sme firma zaoberajúca sa robotikou a automatizáciou v priemysle. Máme niekoľkoročné skúsenosti s programovaním robotov a PLC (Simatic) pre automobilové firmy a ich subdodávateľov. Našimi klientmi boli projekty v oblasti zvárania, lepenia.

www.robplc.sk

Zváracia a rezacia technika

Zváracia a rezacia technika

Spoločnosť Tomiweld je dodávateľom zváracej a rezacej techniky prestížnych značiek. Naša firma tiež dodáva zváracie zdroje, ochranné prilby a kukly a zabezpečuje servis zváracej techniky.

www.tomiweld.sk

Elektromotory OSA Žilina

Elektromotory OSA Žilina

Hľadáte kvalitné elektromotory, frekvenčné meniče, elektroprevodovky, remenice za rozumnú cenu? OSA Žilina má viac ako dve dekády skúsenosti s ich predajom. Neváhajte nás kontaktovať.

www.osazilina.sk

Fiat Punto

Fiat Punto

Stránka je venovaná automobilu Fiat Punto, malom automobile talianskeho výrobcu Fiat. Hovorí o základných technických parametroch a náhradných dieloch. Stránka hovorí aj o tom, na ktorých miestach možno kúpiť Fiat Punto.

www.fiatpunto.sk

Mercedes trieda A

Mercedes trieda A

Stránka o Mercedese Benz trieda A, ktorý je kompaktným vozidlom. Podáva informácie o automobile, ktorý vyrába nemecká automobilka Mercedes Benz. História, parametre a ďalšie fakty.

mercedesauto.sk/mercedes-benz-triedy-a

Kia Sportage

Kia Sportage

Stránka o Kia Sportage SUV strednej triedy. Podáva informácie o automobile, ktorý vyrába juhokórejská automobilka Kia Motors. História, parametre a ďalšie fakty.

www.kiaauto.sk/kia-sportage

Fiat Ducato

Fiat Ducato

Stránka o Fiate Ducato, veľkej dodávke, ktorú vyrába talianska automobilka Fiat. História, parametre a ďalšie fakty.

www.fiatka.sk/fiat-ducato

Fiat Brava

Fiat Brava

Stránka o Fiate Brava, malom rodinnom vozidle, ktorý vyrába talianska automobilka Fiat. História, parametre a ďalšie fakty.

www.fiatka.sk/fiat-brava

Galia.sk - ťažné zariadenia Galia

Galia.sk - ťažné zariadenia Galia

Ťažné zariadenia s najlepšou povrchovou úpravou na trhu - žiarové zinkovanie. Povedzte svoje nie hrdzavým podvozkom a nechajte si namontovať ťažné Galia. 20 ročná tradícia vo vývoji, výrobe a montáži ťažných zariadení. Bezkonkurenčná cena.

www.galia.sk

Autovrakovisko - Csoko

Autovrakovisko - Csoko

Použité náhradné diely z rôznych značiek a typov vozidiel na predaj. Karosárske diely - blatníky, karosérie a kapoty, motory, štartéry, prevodovky, chladiče, čerpadlá, nápravy, poloosi, nárazníky, masky, svetlá, sklá a plasty.

www.autovrakovisko.ofirme.sk